Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego szczególnie te połaczone z mikronakłuwaniem doskonale sprawdzą się w odmładzaniu naszej skóry, wygładzaniu blizn potrądzikowych, terapii trądziku różowatego i rumienia, rozszerzonych naczynek oraz jakichkolwiek innych blizn na ciele. 

Zabiegi juz od 499 zł, w połaczeniu z dermapenem za 599 zł jednak jeśli chcesz wpełni bezbolesny zabieg to polecamy zestaw PlasmoliftingTM o 100 zł droższy za 599 i z mikronakłowaniem za 699 zł w którym zastosowany antykoagulant nie daje żadnych nieprzyjemnych odczuć jak np. pieczenie. Przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego zabieg jest właściwie całkowiece bezbolesny. 

Osocze jest stosowane nie tylko w celach liftingujących ale i w terapii blizn, łysienia, rozstępów, wiotkości ramion i innych części ciała. 

Jest to całkowiecie bezpieczny materiał autologiczny pozyskany od pacjenta, zawierający ponad 30 roznych czynników wzrostu. 

zapraszamy do zapoznania się a zrtykułem dotyczącym zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego http://antiaging-institute.pl/medycyna-estetyczna/62-prp-osocze-bogatop%C5%82ytkowe.html

 

Copyright (c) Indigospa 2013-2016. All rights reserved.