Varghese Augustyn

Wykształcenie uzyskał w Kerala Institute of Travel and Tourism Studies, gdzie ukończył wydział Ayurvedic Massage Therapy. Doświadczenie w leczeniu zdobywał pracując  w szpitalu Artra Ayur Vidya Pancha Karma w Trichy, w stanie Tamilnadu jako Ayurvedic Therapist. Wyspecjalizował się w zabiegach leczniczych z użyciem stempli. Tworzył  programy zabiegów niwelujących ból. Varghese udzielał konsultacji oraz układał lecznicze programy dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Szkolił terapeutów.
Po przeniesieniu się do Kalkuty pracował w Herbal Plan Ayurvedic Medi Spa, a następnie w Ayurvedic Spa w Bombaju. Następnie dołączył do Radisson Group, w którym przez dwa lata pracował jako specjalista zabiegów ajurwedyjskich na Goa.
Po kilku latach doświadczenia i pracy w  różnych ośrodkach, otworzył własne ajurwedyjskie spa w Renton Manor Beach Resort również  na Goa, które prowadził przez dwa lata.

Od 2011 roku jest terapeutą ajurwedyjskim w Buddha SPA. Biegle mówi po angielsku.

Ajurweda to także nauka o odmładzaniu, dlatego też Vargis specjalizuje się również w zabiegach odmładzających, poprawiających wygląd i kondycję ciała i twarzy. Jego flagowym zabiegiem jest Kshetra Palam, do którego osobiście przygotowuje wszystkie potrzebne specyfiki, utrzymując w tajemnicy wszelkie procedury związane z tym zabiegiem.

Posiada certyfikat
Masseurs Certificate Course Ayurvedic Massage Therapy in Kerala Institute

Copyright (c) Indigospa 2013-2016. All rights reserved.