Janet Elsa Jacobs

Pochodzi z południa Indii, z kolebki Ajurwedy - Kerali, gdzie zdobyła wykształcenie w szkole Ajurwedy Sahyadri Insitute of Ayurveda. Następnie przeniosła się do stanu Madhja Pradeś, gdzie pracowała jako terapeutka Ajurwedy i kosmetyczka w Ayur Aryogyam Kottakkal oraz Vedic SPA Radisson Jass Hotels. Po roku pracy za granicą, w bahrajńskim Madawi Integrated Medical Complex, wróciła do Indii, by podjąć pracę w Zuri Hotels and Resorts na Goa. Tam poznała swojego męża, również ajurwedyjskiego terapeutę, Varghese ’a Augustyna. Do Polski przeniosła się z Kataru, gdzie pracowała w klinice Medi Herb.

Janet, przez cały czas trwania swej zawodowej kariery, rozwijała również swoją wiedzę i nabywała doświadczenie w bardzo kobiecym zakresie - Ajurweda dla urody. Dzięki temu nie tylko jest znakomita w klasycznych zabiegach ajurwedyjskich, ale również zabiegach upiększających i odmładzających, wykorzystujących zarówno tajniki Ajurwedy jak i specjalne techniki masażu twarzy i ciała. Specjalizuje się również w masażach stemplami i masażach dla kobiet w ciąży i tuż po ciąży.

Wykonuje również Threading czyli depilację twarzy przy użyciu nitki, tzw. nitkowanie. Znakomicie przywraca piękno stopom i dłoniom, podczas niezwykłych zabiegów ajurwedyjskich na dłonie i stopy.

Od 2013 roku jest terapeutką w Buddha SPA
Janet biegle mówi po angielsku.

 

Copyright (c) Indigospa 2013-2016. All rights reserved.